F8025E12B-RHR
MechatronicsMechatronics
F8025E12B-RHR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F8025E12B-RHR
Valmistaja / merkki: Mechatronics
Tuotteen Kuvaus FAN AXIAL 80X25MM 12VDC
lomakkeissa: 1.F8025E12B-RHR.pdf2.F8025E12B-RHR.pdf3.F8025E12B-RHR.pdf4.F8025E12B-RHR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
F8025E12B-RHR: n tekniset tiedot
Osa numero F8025E12B-RHR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 80X25MM 12VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Leveys 25.00mm Paino 0.182 lb (82.55g)
Voltage Range - Jännite - Rated 12VDC
päättyminen 2 Wire Leads staattinen paine 0.210 in H2O (52.3 Pa)
Koko / Dimension Square - 80mm L x 80mm H Sarja F8025-H
RPM 3600 RPM Käyttölämpötila -
melu 35.0 dB(A) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.240A laakeri tyyppi Ball