F8025M12B3-FS
MechatronicsMechatronics
F8025M12B3-FS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F8025M12B3-FS
Valmistaja / merkki: Mechatronics
Tuotteen Kuvaus FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
lomakkeissa: 1.F8025M12B3-FS.pdf2.F8025M12B3-FS.pdf3.F8025M12B3-FS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
F8025M12B3-FS: n tekniset tiedot
Osa numero F8025M12B3-FS Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 7533 pcs Tietolomake 1.F8025M12B3-FS.pdf2.F8025M12B3-FS.pdf3.F8025M12B3-FS.pdf
Leveys 25.00mm Paino 0.182 lb (82.55g)
Voltage Range - Jännite - Rated 12VDC
päättyminen 2 Wire Leads staattinen paine 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Koko / Dimension Square - 80mm L x 80mm H Sarja F8025
RPM 2800 RPM Käyttölämpötila -
melu 29.0 dB(A) Materiaali - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiaali - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Lifetime @ Temp. -
Tulosuoja - ominaisuudet Thermistor
Fan Tyyppi Tubeaxial Nykyinen arvostelu 0.120A