F8025S12B-FSR
MechatronicsMechatronics
F8025S12B-FSR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F8025S12B-FSR
Valmistaja / merkki: Mechatronics
Tuotteen Kuvaus FAN AXIAL 80X25MM 12VDC
lomakkeissa: 1.F8025S12B-FSR.pdf2.F8025S12B-FSR.pdf3.F8025S12B-FSR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
F8025S12B-FSR: n tekniset tiedot
Osa numero F8025S12B-FSR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 80X25MM 12VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Leveys 25.00mm Paino 0.174 lb (78.93g)
Voltage Range - Jännite - Rated 12VDC
päättyminen 2 Wire Leads staattinen paine 0.050 in H2O (12.4 Pa)
Koko / Dimension Square - 80mm L x 80mm H Sarja F8025
RPM 1500 RPM Käyttölämpötila -
melu 20.0 dB(A) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.075A laakeri tyyppi Ball