G6015M12B-RHR
MechatronicsMechatronics
G6015M12B-RHR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: G6015M12B-RHR
Valmistaja / merkki: Mechatronics
Tuotteen Kuvaus FAN AXIAL 60X15MM 12VDC
lomakkeissa: 1.G6015M12B-RHR.pdf2.G6015M12B-RHR.pdf3.G6015M12B-RHR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
G6015M12B-RHR: n tekniset tiedot
Osa numero G6015M12B-RHR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 60X15MM 12VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Leveys 15.00mm Paino 0.111 lb (50.35g)
Voltage Range - Jännite - Rated 24VDC
päättyminen 2 Wire Leads staattinen paine 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Koko / Dimension Square - 60mm L x 60mm H Sarja G6015
RPM 4000 RPM Käyttölämpötila -
melu 30.0 dB(A) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.120A laakeri tyyppi Ball