G6015S12B2-RGR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: G6015S12B2-RGR
Valmistaja / merkki: Mechatronics
Tuotteen Kuvaus FAN AXIAL 60X15MM LCKD RTR 12VDC
lomakkeissa: 1.G6015S12B2-RGR.pdf2.G6015S12B2-RGR.pdf3.G6015S12B2-RGR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
G6015S12B2-RGR: n tekniset tiedot
Osa numero G6015S12B2-RGR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 60X15MM LCKD RTR 12VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Leveys 15.00mm Paino 0.111 lb (50.35g)
Voltage Range - Jännite - Rated 12VDC
päättyminen 3 Wire Leads staattinen paine 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Koko / Dimension Square - 60mm L x 60mm H Sarja G6015
RPM 2800 RPM Käyttölämpötila -
melu 22.0 dB(A) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Locked Rotor Sensor Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.080A laakeri tyyppi Ball