G6015X24B-RHR
MechatronicsMechatronics
G6015X24B-RHR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: G6015X24B-RHR
Valmistaja / merkki: Mechatronics
Tuotteen Kuvaus FAN AXIAL 60X15MM 24VDC
lomakkeissa: 1.G6015X24B-RHR.pdf2.G6015X24B-RHR.pdf3.G6015X24B-RHR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
G6015X24B-RHR: n tekniset tiedot
Osa numero G6015X24B-RHR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 60X15MM 24VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8993 pcs Tietolomake 1.G6015X24B-RHR.pdf2.G6015X24B-RHR.pdf3.G6015X24B-RHR.pdf
Leveys 15.00mm Paino 0.111 lb (50.35g)
Voltage Range - Jännite - Rated 24VDC
päättyminen 2 Wire Leads staattinen paine 0.300 in H2O (74.7 Pa)
Koko / Dimension Square - 60mm L x 60mm H Sarja G6015
RPM 5600 RPM Muut nimet 1570-1094
Käyttölämpötila - melu 39.0 dB(A)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiaali - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Lifetime @ Temp. -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.170A laakeri tyyppi Ball