LPC80B99-BWHR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LPC80B99-BWHR
Valmistaja / merkki: Mechatronics
Tuotteen Kuvaus FAN AXIAL 80X25MM 90-264VAC WIRE
lomakkeissa: 1.LPC80B99-BWHR.pdf2.LPC80B99-BWHR.pdf
  • Viesti
LPC80B99-BWHR: n tekniset tiedot
Osa numero LPC80B99-BWHR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 80X25MM 90-264VAC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3210 pcs Tietolomake 1.LPC80B99-BWHR.pdf2.LPC80B99-BWHR.pdf
Leveys 25.00mm Paino 0.386 lb (175.09g)
Voltage Range 90 ~ 264VAC Jännite - Rated -
päättyminen 2 Wire Leads staattinen paine 0.210 in H2O (52.3 Pa)
Koko / Dimension Square - 80mm L x 80mm H Sarja LPC80B
RPM 4000 RPM Virta (wattia) 4.00W
Käyttölämpötila -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) melu 40.0 dB(A)