LPC92B99-BTHR
MechatronicsMechatronics
LPC92B99-BTHR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LPC92B99-BTHR
Valmistaja / merkki: Mechatronics
Tuotteen Kuvaus FAN AXIAL 92X25MM 90-264VAC EC
lomakkeissa: 1.LPC92B99-BTHR.pdf2.LPC92B99-BTHR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
LPC92B99-BTHR: n tekniset tiedot
Osa numero LPC92B99-BTHR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 92X25MM 90-264VAC EC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2911 pcs Tietolomake 1.LPC92B99-BTHR.pdf2.LPC92B99-BTHR.pdf
Leveys 25.00mm Paino 0.386 lb (175.09g)
Voltage Range 90 ~ 264VAC Jännite - Rated -
päättyminen 2 Terminals staattinen paine 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Koko / Dimension Square - 92mm L x 92mm H Sarja LPC92B
RPM 4000 RPM Virta (wattia) 5.50W
Muut nimet 1570-1165 Käyttölämpötila -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)