MB9220M24B-FSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MB9220M24B-FSR
Valmistaja / merkki: Mechatronics
Tuotteen Kuvaus FAN AXIAL 92X19.5MM 24VDC WIRE
lomakkeissa: 1.MB9220M24B-FSR.pdf2.MB9220M24B-FSR.pdf3.MB9220M24B-FSR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
MB9220M24B-FSR: n tekniset tiedot
Osa numero MB9220M24B-FSR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 92X19.5MM 24VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Leveys 19.50mm Paino 0.157 lb (71.21g)
Voltage Range - Jännite - Rated 24VDC
päättyminen 2 Wire Leads staattinen paine 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Koko / Dimension Square - 92mm L x 92mm H Sarja MB9220
RPM 2500 RPM Muut nimet 1570-1694
Käyttölämpötila - melu 28.0 dB(A)
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Materiaali - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiaali - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Lifetime @ Temp. -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.160A laakeri tyyppi Ball