25LC040/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25LC040/P
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8DIP
lomakkeissa: 25LC040/P.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
25LC040/P: n tekniset tiedot
Osa numero 25LC040/P Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 187537 pcs Tietolomake 25LC040/P.pdf
Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 5ms Jännite - Supply 2.5 V ~ 5.5 V
teknologia EEPROM Toimittaja Device Package 8-PDIP
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm) Muut nimet 25LC040P
25LC40/P
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable muistin tyyppi Non-Volatile
muistin koko 4Kb (512 x 8) Muistipiiri SPI
Muistimuoto EEPROM Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8) SPI 2MHz 8-PDIP Kellotaajuus 2MHz