25LC040XT/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25LC040XT/ST
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8TSSOP
lomakkeissa: 25LC040XT/ST.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
25LC040XT/ST: n tekniset tiedot
Osa numero 25LC040XT/ST Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 176392 pcs Tietolomake 25LC040XT/ST.pdf
Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 5ms Jännite - Supply 2.5 V ~ 5.5 V
teknologia EEPROM Toimittaja Device Package 8-TSSOP
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
muistin tyyppi Non-Volatile muistin koko 4Kb (512 x 8)
Muistipiiri SPI Muistimuoto EEPROM
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8) SPI 2MHz 8-TSSOP
Kellotaajuus 2MHz Perusosan osanumero 25LC040X