25LC080T/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
25LC080T/SN Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25LC080T/SN
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC EEPROM 8K SPI 2MHZ 8SOIC
lomakkeissa: 25LC080T/SN.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3300 pcs
  • Viesti
25LC080T/SN: n tekniset tiedot
Osa numero 25LC080T/SN Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EEPROM 8K SPI 2MHZ 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 125734 pcs Tietolomake 25LC080T/SN.pdf
Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 5ms Jännite - Supply 2.5 V ~ 5.5 V
teknologia EEPROM Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
muistin tyyppi Non-Volatile muistin koko 8Kb (1K x 8)
Muistipiiri SPI Muistimuoto EEPROM
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) SPI 2MHz 8-SOIC
Kellotaajuus 2MHz Perusosan osanumero 25LC080