AT27C1024-45VC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT27C1024-45VC Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AT27C1024-45VC
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC EPROM 1M PARALLEL 40VSOP
lomakkeissa: AT27C1024-45VC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
AT27C1024-45VC: n tekniset tiedot
Osa numero AT27C1024-45VC Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EPROM 1M PARALLEL 40VSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4328 pcs Tietolomake AT27C1024-45VC.pdf
Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu - Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
teknologia EPROM - OTP Toimittaja Device Package 40-VSOP
Sarja - Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 40-TFSOP (0.488", 12.40mm Width) Muut nimet AT27C102445VC
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TC) Asennustyyppi Surface Mount