AT32AP7200-CFUT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT32AP7200-CFUT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AT32AP7200-CFUT
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC MCU 32BIT ROMLESS 324TFBGA
lomakkeissa: AT32AP7200-CFUT.pdf
  • Viesti
AT32AP7200-CFUT: n tekniset tiedot
Osa numero AT32AP7200-CFUT Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 32BIT ROMLESS 324TFBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5615 pcs Tietolomake AT32AP7200-CFUT.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 324-TFBGA (15x15)
Nopeus 200MHz Sarja AVR®32 AP7
RAM Koko 64K x 8 Program Memory Type ROMless
Program Memory Size - oheislaitteet AC'97, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 324-TFBGA
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
I / O-numero 146 Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant EEPROM Koko -
Yksityiskohtainen kuvaus AVR AVR®32 AP7 Microcontroller IC 32-Bit 200MHz ROMless 324-TFBGA (15x15) Datamuuntimet D/A 2x16b