AT45D021-RI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AT45D021-RI
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC FLASH 2M SPI 10MHZ 28SOIC
lomakkeissa: AT45D021-RI.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
AT45D021-RI: n tekniset tiedot
Osa numero AT45D021-RI Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC FLASH 2M SPI 10MHZ 28SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3586 pcs Tietolomake AT45D021-RI.pdf
Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 14ms Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
teknologia FLASH Toimittaja Device Package 28-SOIC
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 28-SOIC (0.342", 8.69mm Width) Muut nimet AT45D021RI
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TC) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) muistin tyyppi Non-Volatile
muistin koko 2Mb (264 Bytes x 1024 pages) Muistipiiri SPI
Muistimuoto FLASH Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus FLASH Memory IC 2Mb (264 Bytes x 1024 pages) SPI 10MHz 28-SOIC Kellotaajuus 10MHz