AT45D161-JC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT45D161-JC Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AT45D161-JC
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC FLASH 16M SPI 15MHZ 32PLCC
lomakkeissa: AT45D161-JC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
AT45D161-JC: n tekniset tiedot
Osa numero AT45D161-JC Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC FLASH 16M SPI 15MHZ 32PLCC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4445 pcs Tietolomake AT45D161-JC.pdf
Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 15ms Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
teknologia FLASH Toimittaja Device Package 32-PLCC
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 32-LCC (J-Lead) Muut nimet AT45D161JC
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TC) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) muistin tyyppi Non-Volatile
muistin koko 16Mb (528 Bytes x 4096 pages) Muistipiiri SPI
Muistimuoto FLASH Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus FLASH Memory IC 16Mb (528 Bytes x 4096 pages) SPI 15MHz 32-PLCC Kellotaajuus 15MHz