AT49F002-55VC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT49F002-55VC Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AT49F002-55VC
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC FLASH 2M PARALLEL 32VSOP
lomakkeissa: AT49F002-55VC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
AT49F002-55VC: n tekniset tiedot
Osa numero AT49F002-55VC Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC FLASH 2M PARALLEL 32VSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5854 pcs Tietolomake AT49F002-55VC.pdf
Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 50µs Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
teknologia FLASH Toimittaja Device Package 32-VSOP
Sarja - Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 32-TFSOP (0.488", 12.40mm Width) Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TC)