AT87F52-24PI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AT87F52-24PI
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC MCU 8BIT 8KB FLASH 40DIP
lomakkeissa: AT87F52-24PI.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
AT87F52-24PI: n tekniset tiedot
Osa numero AT87F52-24PI Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 8KB FLASH 40DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5139 pcs Tietolomake AT87F52-24PI.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Toimittaja Device Package 40-PDIP
Nopeus 24MHz Sarja 87F
RAM Koko 256 x 8 Program Memory Type OTP Quick FLASH
Program Memory Size 8KB (8K x 8) oheislaitteet -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
I / O-numero 32 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM Koko -
Yksityiskohtainen kuvaus 8051 87F Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 8KB (8K x 8) OTP Quick FLASH 40-PDIP Datamuuntimet -