AT89C55WD-24AI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT89C55WD-24AI Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AT89C55WD-24AI
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC MCU 8BIT 20KB FLASH 44TQFP
lomakkeissa: AT89C55WD-24AI.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
AT89C55WD-24AI: n tekniset tiedot
Osa numero AT89C55WD-24AI Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 20KB FLASH 44TQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3184 pcs Tietolomake AT89C55WD-24AI.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package 44-TQFP (10x10)
Nopeus 24MHz Sarja 89C
RAM Koko 256 x 8 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 20KB (20K x 8) oheislaitteet WDT
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 44-TQFP
Muut nimet AT89C55WD24AI Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) I / O-numero 32
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
EEPROM Koko - Yksityiskohtainen kuvaus 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 20KB (20K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10)