AT89C55WD-24PI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AT89C55WD-24PI
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC MCU 8BIT 20KB FLASH 40DIP
lomakkeissa: AT89C55WD-24PI.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
AT89C55WD-24PI: n tekniset tiedot
Osa numero AT89C55WD-24PI Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 20KB FLASH 40DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6436 pcs Tietolomake AT89C55WD-24PI.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package 40-PDIP
Nopeus 24MHz Sarja 89C
RAM Koko 256 x 8 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 20KB (20K x 8) oheislaitteet WDT
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Muut nimet AT89C55WD24PI Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) I / O-numero 32
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
EEPROM Koko - Yksityiskohtainen kuvaus 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 20KB (20K x 8) FLASH 40-PDIP