AT89LP2052-16PI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AT89LP2052-16PI
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
AT89LP2052-16PI: n tekniset tiedot
Osa numero AT89LP2052-16PI Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3334 pcs Tietolomake
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package 20-PDIP
Nopeus 16MHz Sarja 89LP
RAM Koko 256 x 8 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 2KB (2K x 8) oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Muut nimet AT89LP2052-20PI
AT89LP2052-20PI-ND
Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) I / O-numero 15
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
EEPROM Koko - Yksityiskohtainen kuvaus 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 2KB (2K x 8) FLASH 20-PDIP