AT89LP52-20MU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AT89LP52-20MU
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44VQFN
lomakkeissa: AT89LP52-20MU.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1080 pcs
  • Viesti
AT89LP52-20MU: n tekniset tiedot
Osa numero AT89LP52-20MU Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44VQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 131232 pcs Tietolomake AT89LP52-20MU.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package 44-VQFN (7x7)
Nopeus 20MHz Sarja 89LP
RAM Koko 256 x 8 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 8KB (8K x 8) oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 44-VFQFN Exposed Pad
Muut nimet AT89LP5220MU Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) I / O-numero 36
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko - Yksityiskohtainen kuvaus 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH 44-VQFN (7x7)