AT89LS51-16JC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AT89LS51-16JC
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC MCU 8BIT 4KB FLASH 44PLCC
lomakkeissa: AT89LS51-16JC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
AT89LS51-16JC: n tekniset tiedot
Osa numero AT89LS51-16JC Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 4KB FLASH 44PLCC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5793 pcs Tietolomake AT89LS51-16JC.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 4 V Toimittaja Device Package 44-PLCC (16.59x16.59)
Nopeus 16MHz Sarja 89LS
RAM Koko 128 x 8 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 4KB (4K x 8) oheislaitteet WDT
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 44-LCC (J-Lead)
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
I / O-numero 32 Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM Koko -
Yksityiskohtainen kuvaus 8051 89LS Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 4KB (4K x 8) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59) Datamuuntimet -