AT89LS53-12AC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT89LS53-12AC Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AT89LS53-12AC
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC MCU 8BIT 12KB FLASH 44TQFP
lomakkeissa: AT89LS53-12AC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
AT89LS53-12AC: n tekniset tiedot
Osa numero AT89LS53-12AC Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 12KB FLASH 44TQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3003 pcs Tietolomake AT89LS53-12AC.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 6 V Toimittaja Device Package 44-TQFP (10x10)
Nopeus 12MHz Sarja 89LS
RAM Koko 256 x 8 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 12KB (12K x 8) oheislaitteet POR, WDT
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 44-TQFP
Muut nimet AT89LS5312AC Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA) I / O-numero 32
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
EEPROM Koko - Yksityiskohtainen kuvaus 8051 89LS Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 12KB (12K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10)