AT89LS8252-12PC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AT89LS8252-12PC
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC MCU 8BIT 8KB FLASH 40DIP
lomakkeissa: AT89LS8252-12PC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
AT89LS8252-12PC: n tekniset tiedot
Osa numero AT89LS8252-12PC Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 8KB FLASH 40DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3703 pcs Tietolomake AT89LS8252-12PC.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 6 V Toimittaja Device Package 40-PDIP
Nopeus 12MHz Sarja 89LS
RAM Koko 256 x 8 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 8KB (8K x 8) oheislaitteet POR, WDT
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Muut nimet AT89LS825212PC Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA) I / O-numero 32
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
EEPROM Koko 2K x 8 Yksityiskohtainen kuvaus 8051 89LS Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 8KB (8K x 8) FLASH 40-PDIP