ATF750LVC-15SC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ATF750LVC-15SC
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC CPLD 10MC 15NS 24SOIC
lomakkeissa: ATF750LVC-15SC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
ATF750LVC-15SC: n tekniset tiedot
Osa numero ATF750LVC-15SC Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC CPLD 10MC 15NS 24SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3335 pcs Tietolomake ATF750LVC-15SC.pdf
Voltage Supply - Sisäinen 3 V ~ 5.25 V Toimittaja Device Package 24-SO
Sarja ATF750LVC ohjelmoitava Tyyppi In System Programmable (min 1K program/erase cycles)
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Muut nimet ATF750LVC15SC Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)