ATMEGA64-16AI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA64-16AI Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ATMEGA64-16AI
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64TQFP
lomakkeissa: 1.ATMEGA64-16AI.pdf2.ATMEGA64-16AI.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
ATMEGA64-16AI: n tekniset tiedot
Osa numero ATMEGA64-16AI Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64TQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5311 pcs Tietolomake 1.ATMEGA64-16AI.pdf2.ATMEGA64-16AI.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package 64-TQFP (14x14)
Nopeus 16MHz Sarja AVR® ATmega
RAM Koko 4K x 8 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 64KB (32K x 16) oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 64-TQFP
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
I / O-numero 53 Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM Koko 2K x 8
Yksityiskohtainen kuvaus AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 64KB (32K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14) Datamuuntimet A/D 8x10b