COM20020ILJP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
COM20020ILJP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: COM20020ILJP
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC CONTROLLER ARCNET 28PLCC
lomakkeissa: 1.COM20020ILJP.pdf2.COM20020ILJP.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
COM20020ILJP: n tekniset tiedot
Osa numero COM20020ILJP Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC CONTROLLER ARCNET 28PLCC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6369 pcs Tietolomake 1.COM20020ILJP.pdf2.COM20020ILJP.pdf
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package 28-PLCC (11.51x11.51)
Standardit ARCNET 878.1 Sarja -
protokolla ARCNET Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 28-LCC (J-Lead) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
liitäntä Parallel toiminto Controller
Yksityiskohtainen kuvaus ARCNET Controller ARCNET 878.1 Parallel Interface 28-PLCC (11.51x11.51) Nykyinen - Supply 20mA