DSC1001AI2-032.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001AI2-032.0000 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DSC1001AI2-032.0000
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus OSC MEMS 32.000MHZ CMOS SMD
lomakkeissa: DSC1001AI2-032.0000.pdf
  • Viesti
DSC1001AI2-032.0000: n tekniset tiedot
Osa numero DSC1001AI2-032.0000 Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus OSC MEMS 32.000MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5041 pcs Tietolomake DSC1001AI2-032.0000.pdf
Jännite - Supply 1.8 V ~ 3.3 V Tyyppi XO (Standard)
Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Sarja DSC1001
Arvioinnit AEC-Q100 Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Exposed Pad ulostulo CMOS
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm) toiminto Standby (Power Down)
taajuus vakaus ±25ppm Taajuus 32MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 32MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad Nykyinen - Supply (Max) 7.2mA