DSC1001CI2-034.3000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001CI2-034.3000 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DSC1001CI2-034.3000
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus OSC MEMS 34.300MHZ CMOS SMD
lomakkeissa: DSC1001CI2-034.3000.pdf
  • Viesti
DSC1001CI2-034.3000: n tekniset tiedot
Osa numero DSC1001CI2-034.3000 Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus OSC MEMS 34.300MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3594 pcs Tietolomake DSC1001CI2-034.3000.pdf
Jännite - Supply 1.8 V ~ 3.3 V Tyyppi XO (Standard)
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja DSC1001
Arvioinnit AEC-Q100 Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead ulostulo CMOS
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm) toiminto Standby (Power Down)
taajuus vakaus ±25ppm Taajuus 34.3MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 34.3MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 7.2mA
Nykyinen - Supply (Poista) (max) 15µA Base Resonaattori MEMS
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DSC1001CI2-033.7840T
DSC1001CI2-033.7840T
valmistajat: Micrel / Microchip Technology
Kuvaus: OSC MEMS 33.784MHZ CMOS SMD
Varastossa: 3397 pcs
ladata: DSC1001CI2-033.7840T.pdf
RFQ
DSC1001CI2-034.0000
DSC1001CI2-034.0000
Kuvaus: OSC MEMS 34.000MHZ CMOS SMD
Varastossa: 2885 pcs
ladata: DSC1001CI2-034.0000.pdf
RFQ
DSC1001CI2-034.3000T
DSC1001CI2-034.3000T
Kuvaus: OSC MEMS 34.300MHZ CMOS SMD