DSC1001DI2-032.7680
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DSC1001DI2-032.7680
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
lomakkeissa: DSC1001DI2-032.7680.pdf
  • Viesti
DSC1001DI2-032.7680: n tekniset tiedot
Osa numero DSC1001DI2-032.7680 Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus MEMS OSCILLATOR, LOW POWER Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 6978 pcs Tietolomake DSC1001DI2-032.7680.pdf
Jännite - Supply 1.7 V ~ 3.6 V Tyyppi XO (Standard)
Koko / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Sarja DSC1001
Arvioinnit AEC-Q100 Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead ulostulo CMOS
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm)
toiminto Standby (Power Down) taajuus vakaus ±25ppm
Taajuus 32.768MHz Yksityiskohtainen kuvaus 32.768MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 8mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) 15µA