LM2575-3.3BWM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM2575-3.3BWM-TR
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK 3.3V 1A 24SOIC
lomakkeissa: LM2575-3.3BWM-TR.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
LM2575-3.3BWM-TR: n tekniset tiedot
Osa numero LM2575-3.3BWM-TR Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG BUCK 3.3V 1A 24SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 55660 pcs Tietolomake LM2575-3.3BWM-TR.pdf
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 4V Jännite - tulo (Max) 40V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja No
Toimittaja Device Package 24-SOIC Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LM2575-3.3BWM TR
LM2575-3.3BWM TR-ND
LM2575-3.3BWMTR
LM2575-3.3BWMTR-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching 52kHz
Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Nykyinen - Tuotos 1A