MIC2178-3.3BWM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MIC2178-3.3BWM
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK 3.3V 2.5A 20SOIC
lomakkeissa: MIC2178-3.3BWM.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
152 pcs
  • Viesti
MIC2178-3.3BWM: n tekniset tiedot
Osa numero MIC2178-3.3BWM Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG BUCK 3.3V 2.5A 20SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 12074 pcs Tietolomake MIC2178-3.3BWM.pdf
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 4.5V Jännite - tulo (Max) 16.5V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja No
Toimittaja Device Package 20-SOIC Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant toiminto Step-Down
Taajuus - Switching 200kHz Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 2.5A 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Nykyinen - Tuotos 2.5A Perusosan osanumero MIC2178