MIC39100-3.3WS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC39100-3.3WS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MIC39100-3.3WS
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223
lomakkeissa: MIC39100-3.3WS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
MIC39100-3.3WS: n tekniset tiedot
Osa numero MIC39100-3.3WS Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 75292 pcs Tietolomake MIC39100-3.3WS.pdf
Jännitepudotus (max) 0.63V @ 1A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 16V
Toimittaja Device Package SOT-223 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR -
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 576-1172
MIC3910033WS
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A SOT-223 Nykyinen - Tuotos 1A