MIC4574-3.3BN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MIC4574-3.3BN
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK 3.3V 0.5A 8DIP
lomakkeissa: MIC4574-3.3BN.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
  • Viesti
MIC4574-3.3BN: n tekniset tiedot
Osa numero MIC4574-3.3BN Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG BUCK 3.3V 0.5A 8DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 38791 pcs Tietolomake MIC4574-3.3BN.pdf
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 4V Jännite - tulo (Max) 24V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja No
Toimittaja Device Package 8-PDIP Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant toiminto Step-Down
Taajuus - Switching 200kHz Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 500mA 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Nykyinen - Tuotos 500mA Perusosan osanumero MIC4574