MIC5259-3.3BML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5259-3.3BML-TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MIC5259-3.3BML-TR
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6MLF
lomakkeissa: MIC5259-3.3BML-TR.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
MIC5259-3.3BML-TR: n tekniset tiedot
Osa numero MIC5259-3.3BML-TR Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6MLF Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 134859 pcs Tietolomake MIC5259-3.3BML-TR.pdf
Jännitepudotus (max) 0.55V @ 300mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6V
Toimittaja Device Package 6-MLF® (2x2) Sarja -
Pakkaus / Case 6-VDFN Exposed Pad, 6-MLF® PSRR 65dB ~ 53dB (10Hz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet MIC5259-3.3BML TR
MIC5259-3.3BML TR-ND
MIC5259-3.3BMLTR
MIC5259-3.3BMLTR-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA 6-MLF® (2x2) Nykyinen - Supply (Max) 250µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 150µA Nykyinen - Tuotos 300mA