MX573NBA622M080
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MX573NBA622M080 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MX573NBA622M080
Valmistaja / merkki: Micrel / Microchip Technology
Tuotteen Kuvaus ULTRA-LOW JITTER LVPECL XO
lomakkeissa: MX573NBA622M080.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
86 pcs
  • Viesti
MX573NBA622M080: n tekniset tiedot
Osa numero MX573NBA622M080 Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus ULTRA-LOW JITTER LVPECL XO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7523 pcs Tietolomake MX573NBA622M080.pdf
Jännite - Supply 2.375 V ~ 3.63 V Tyyppi XO (Standard)
Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Sarja MX57
Arvioinnit - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead ulostulo LVPECL
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 622.08MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 622.08MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 120mA