BAS40-06-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
Micro Commercial Components (MCC)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BAS40-06-TP
Valmistaja / merkki: Micro Commercial Components (MCC)
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT23
lomakkeissa: BAS40-06-TP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
BAS40-06-TP: n tekniset tiedot
Osa numero BAS40-06-TP Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT23 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 307600 pcs Tietolomake BAS40-06-TP.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1V @ 40mA Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Toimittaja Device Package SOT-23 Nopeus Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 5ns
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Muut nimet BAS40-06TPMSDKR Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Anode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 40V 200mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 200nA @ 30V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 200mA (DC)