BAS70TW-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
BAS70TW-TP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BAS70TW-TP
Valmistaja / merkki: Micro Commercial Components (MCC)
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT363
lomakkeissa: BAS70TW-TP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
BAS70TW-TP: n tekniset tiedot
Osa numero BAS70TW-TP Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT363 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 194441 pcs Tietolomake BAS70TW-TP.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1V @ 15mA Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 70V
Toimittaja Device Package SOT-363 Nopeus Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 5ns
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Muut nimet BAS70TW-TPCT Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
diodikonfiguraatiolla 3 Independent Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 3 Independent Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 50V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 70mA (DC)
Perusosan osanumero BAS70TW
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BAS70TW-7-F
BAS70TW-7-F
valmistajat: Diodes Incorporated
Kuvaus: DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT363
Varastossa: 130409 pcs
ladata: BAS70TW-7-F.pdf
RFQ
BAS70W,115
BAS70W,115
valmistajat: Nexperia
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT323