BAV70T-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
BAV70T-TP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BAV70T-TP
Valmistaja / merkki: Micro Commercial Components (MCC)
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY GP 85V 75MA SOT523
lomakkeissa: BAV70T-TP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
BAV70T-TP: n tekniset tiedot
Osa numero BAV70T-TP Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus DIODE ARRAY GP 85V 75MA SOT523 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 326433 pcs Tietolomake BAV70T-TP.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1V @ 50mA Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 85V
Toimittaja Device Package SOT-523 Nopeus Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 4ns
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case SOT-523
Muut nimet BAV70T-TPCT Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 85V 75mA (DC) Surface Mount SOT-523
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 2µA @ 75V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 75mA (DC)
Perusosan osanumero BAV70T
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BAV70T116
BAV70T116
valmistajat: LAPIS Semiconductor
Kuvaus: DIODE ARRAY GP 70V 215MA SSD3
Varastossa: 878654 pcs
ladata: BAV70T116.pdf
RFQ
BAV70T-7-F
BAV70T-7-F
valmistajat: Diodes Incorporated
Kuvaus: DIODE ARRAY GP 85V 75MA SOT523
Varastossa: 1975212 pcs
ladata: BAV70T-7-F.pdf
RFQ
BAV70T,115
BAV70T,115
valmistajat: NXP Semiconductors / Freescale
Kuvaus: DIODE ARRAY GP 100V 150MA SC75