BAV70WT-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
BAV70WT-TP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BAV70WT-TP
Valmistaja / merkki: Micro Commercial Components (MCC)
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY GP 75V 150MA SOT323
lomakkeissa: BAV70WT-TP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
BAV70WT-TP: n tekniset tiedot
Osa numero BAV70WT-TP Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus DIODE ARRAY GP 75V 150MA SOT323 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2086772 pcs Tietolomake BAV70WT-TP.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.25V @ 150mA Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 75V
Toimittaja Device Package SOT-323 Nopeus Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 4ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SC-70, SOT-323
Muut nimet BAV70WTTPMSTR Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 75V 150mA (DC) Surface Mount SC-70, SOT-323
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 2.5µA @ 75V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 150mA (DC)
Perusosan osanumero BAV70WT
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BAV70_D87Z
BAV70_D87Z
valmistajat: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus: DIODE ARRAY GP 70V 200MA SOT23-3