BZT52C22LP-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
BZT52C22LP-TP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BZT52C22LP-TP
Valmistaja / merkki: Micro Commercial Components (MCC)
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 22V 250MW SOD882
lomakkeissa: BZT52C22LP-TP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
10000 pcs
  • Viesti
BZT52C22LP-TP: n tekniset tiedot
Osa numero BZT52C22LP-TP Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus DIODE ZENER 22V 250MW SOD882 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1285297 pcs Tietolomake BZT52C22LP-TP.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 22V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 900mV @ 10mA
Toleranssi ±6% Toimittaja Device Package SOD-882
Sarja - Virta - Max 250mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SOD-882
Muut nimet BZT52C22LP-TPMSTR
BZT52C22LPTP
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Impedanssi (Max) (Zzt) 55 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 22V 250mW ±6% Surface Mount SOD-882 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100nA @ 15.4V