BZX84C22-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
Micro Commercial Co
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BZX84C22-TP
Valmistaja / merkki: Micro Commercial Components (MCC)
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 22V 350MW SOT23
lomakkeissa: BZX84C22-TP.pdf
  • Viesti
BZX84C22-TP: n tekniset tiedot
Osa numero BZX84C22-TP Valmistaja Micro Commercial Co
Kuvaus DIODE ZENER 22V 350MW SOT23 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2595362 pcs Tietolomake BZX84C22-TP.pdf
Jännite - Isolation 55 Ohm Jännite - Breakdown SOT-23
Sarja - RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Virta - Max 350mW Polarisaatio TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero BZX84C22-TP
Impedanssi (Max) (Zzt) 22V Laajennettu kuvaus Zener Diode 350mW ±6% Surface Mount SOT-23
ESR (Equivalent Series Resistance) ±6% diodikonfiguraatiolla 100nA @ 15.4V
Kuvaus DIODE ZENER 22V 350MW SOT23 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 900mV @ 10mA