CLD20B-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
CLD20B-TP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CLD20B-TP
Valmistaja / merkki: Micro Commercial Components (MCC)
Tuotteen Kuvaus DIODE CURRENT LIMITING 45V SMB
lomakkeissa: CLD20B-TP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
CLD20B-TP: n tekniset tiedot
Osa numero CLD20B-TP Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus DIODE CURRENT LIMITING 45V SMB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 229730 pcs Tietolomake CLD20B-TP.pdf
Jännite - Input - Toimittaja Device Package DO-214AA (SMB)
Sarja - Mittausmenetelmä -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case DO-214AA, SMB
Muut nimet CLD20B-TPMSTR
CLD20BTP
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Current Regulator
Yksityiskohtainen kuvaus Current Regulator Regulator 20mA DO-214AA (SMB) Nykyinen - Tuotos 20mA