ESD3V3AP-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
Micro Commercial Components (MCC)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ESD3V3AP-TP
Valmistaja / merkki: Micro Commercial Components (MCC)
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 3.3V 7.5V SOT23
lomakkeissa: ESD3V3AP-TP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
ESD3V3AP-TP: n tekniset tiedot
Osa numero ESD3V3AP-TP Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus TVS DIODE 3.3V 7.5V SOT23 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1291825 pcs Tietolomake ESD3V3AP-TP.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 3.3V (Max) Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 7.5V
Jännite - erittely (min) 5V Yksisuuntaiset kanavat 2
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SOT-23
Sarja - Power Line Protection No
Teho - huippukulma 300W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Muut nimet ESD3V3AP-TPMSTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.3A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus 150pF @ 1MHz