MCCD2004-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MCCD2004-TP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MCCD2004-TP
Valmistaja / merkki: Micro Commercial Components (MCC)
Tuotteen Kuvaus MOSFET 2N-CH 20V 10A
lomakkeissa: MCCD2004-TP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
MCCD2004-TP: n tekniset tiedot
Osa numero MCCD2004-TP Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus MOSFET 2N-CH 20V 10A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 162763 pcs Tietolomake MCCD2004-TP.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Toimittaja Device Package DFN2030-6
Sarja - RDS (Max) @ Id, Vgs 10 mOhm @ 8A, 10V
Virta - Max - Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 6-WFDFN Exposed Pad Muut nimet MCCD2004-TPMSDKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 1955pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 18.5nC @ 4.5V
FET tyyppi 2 N-Channel (Dual) Common Drain FET Ominaisuus Standard
Valua lähde jännite (Vdss) 20V Yksityiskohtainen kuvaus Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) Common Drain 20V 10A Surface Mount DFN2030-6
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 10A