MUR4100GP-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
Micro Commercial Components (MCC)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MUR4100GP-TP
Valmistaja / merkki: Micro Commercial Components (MCC)
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 100V 4A DO201AD
lomakkeissa: MUR4100GP-TP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1200 pcs
  • Viesti
MUR4100GP-TP: n tekniset tiedot
Osa numero MUR4100GP-TP Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus DIODE GEN PURP 100V 4A DO201AD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 333892 pcs Tietolomake MUR4100GP-TP.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.85V @ 4A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Toimittaja Device Package DO-201AD Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 75ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case DO-201AD, Axial
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 150°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Standard Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 100V 4A Through Hole DO-201AD
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 10µA @ 100V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 4A
Kapasitanssi @ Vr, F 50pF @ 4V, 1MHz Perusosan osanumero MUR4100