R2500F-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
R2500F-TP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R2500F-TP
Valmistaja / merkki: Micro Commercial Components (MCC)
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 2.5KV 200MA DO15
lomakkeissa: R2500F-TP.pdf
  • Viesti
R2500F-TP: n tekniset tiedot
Osa numero R2500F-TP Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus DIODE GEN PURP 2.5KV 200MA DO15 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6014 pcs Tietolomake R2500F-TP.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 4V @ 40V Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 2500V
Toimittaja Device Package DO-15 Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 500ns
Pakkaus / Case DO-204AC, DO-15, Axial Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 2500V 200mA Through Hole DO-15 Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 200mA
Kapasitanssi @ Vr, F 30pF @ 4V, 1MHz