RB751S-40LP-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
RB751S-40LP-TP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RB751S-40LP-TP
Valmistaja / merkki: Micro Commercial Components (MCC)
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SOD882
lomakkeissa: RB751S-40LP-TP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RB751S-40LP-TP: n tekniset tiedot
Osa numero RB751S-40LP-TP Valmistaja Micro Commercial Co
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SOD882 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1582573 pcs Tietolomake RB751S-40LP-TP.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) Schottky Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 30mA
Jännite - Breakdown SOD-882 Sarja -
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Käänteinen Recovery Time (TRR) Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Resistance @ Jos F - Polarisaatio SOD-882
Muut nimet RB751S-40LP-TPMSTR
RB751S40LPTP
Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero RB751S-40LP-TP
Laajennettu kuvaus Diode Schottky 30V 30mA Surface Mount SOD-882 diodikonfiguraatiolla 500nA @ 30V
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SOD882 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 370mV @ 1mA
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 30V Kapasitanssi @ Vr, F 125°C (Max)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
RB751S40T5G
RB751S40T5G
valmistajat: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 40V 30MA SOD523
Varastossa: 471126 pcs
ladata: RB751S40T5G.pdf
RFQ
RB751G-40T2R
RB751G-40T2R
valmistajat: LAPIS Semiconductor
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 30V 30MA VMD2
Varastossa: 574181 pcs
ladata: RB751G-40T2R.pdf
RFQ
RB751S40
RB751S40
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 40V 30MA SOD523F