SLD33CA-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
SLD33CA-TP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SLD33CA-TP
Valmistaja / merkki: Micro Commercial Components (MCC)
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 33VWM 55.3VC
lomakkeissa: SLD33CA-TP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
SLD33CA-TP: n tekniset tiedot
Osa numero SLD33CA-TP Valmistaja Micro Commercial Co
Kuvaus TVS DIODE 33VWM 55.3VC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 31910 pcs Tietolomake SLD33CA-TP.pdf
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 36.7V Jännite - breakover 1
Jännite - erittely (min) 33V Jännite - Breakdown R-6
Tyyppi Zener Sarja -
RoHS-tila Digi-Reel® Ripple Current - matala taajuus Automotive
Power Line Protection 6000W (6kW) Teho - huippukulma 112A
Polarisaatio R6, Axial Muut nimet SLD33CA-TPMSDKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero SLD33CA-TP
Kuvaus TVS DIODE 33VWM 55.3VC Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.3V